Retro City Rampage DX

Aksiyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 10.99 TL
  • Boyut 15.7 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Vblank Entertainment Inc.
Yürüyerek veya arabayla şehri keşfedin, 60 farklı öykü modunda görevlerinizi yerine getirin!

Retro City Rampage DX oyunu en popüler macera oyunlarından biridir. Aksiyon ve heyecan dolu bu oyunda açık dünya suçları yeniden canlanıyor! Şehri keşfedebileceğiniz oyunda dilediğiniz arabaya sahip olabilir, şehri yağmalayabilirsiniz.

Geliştirilmiş özellikleri ile kullanıcılarına sunulan Retro City Rampage DX oyunu; pop kültürü send-up'ını yaşatırken hızlı bir pick-up-and- play eylemi de sunar. 60 farklı hikaye moduna sahip bu oyunda dilediğiniz modu tercih edebilir, hikayelerin içerisinde hayat bulabilirsiniz.

Arcade Challenges'in yanı sıra açık dünya misyonlarının hikaye modlarının yer aldığı Retro City Rampage DX oyununda mini oyunlar, özelleştirmeler, koleksiyonlar veya özel konuk yıldızları pek çok özellik yer almaktadır.

200'ün üzerinde teçhizatın bulunduğu bu oyunda 50'den fazla araçta bulunuyor. Dilediğiniz görev için ihtiyaç duyduğunuz araçları kolayca temin edebileceğiniz bu oyunda, birbirinden farklı özelliklere sahip silahlarda vardır. Güç artırımı gibi geliştiricilere sahip olan oyunda karakterinizi güçlendirebilir, zorluklara karşı dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

40'ın üzerinde zorlu görevin yer aldığı Retro City Rampage DX oyununda dilediğiniz zorluktaki seviyeyi tercih edebilir, istediğiniz şehri yağmalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Retro City Rampage DX indir
DİĞER SÜRÜMLER